O firmie

Centrum Obsługi Nieruchomości  powstało dzięki połączeniu pasji i doświadczenia osób, od wielu lat czynnie działających na rynku nieruchomości. Dzięki doświadczeniu zdobytym w dotychczasowej działalności, możemy zapewnić naszym klientom jakość i standardy obsługi niespotykane nigdzie indziej.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, obejmującą:

- Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości  zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym, oraz w zamianie mieszkań własnościowych, komunalnych i lokatorskich.

 Naszym zadaniem jest przeprowadzenie transakcji w sposób możliwie szybki, ale przede wszystkim bezpieczny. Jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji, od momentu przyjęcia nieruchomości do sprzedaży, poprzez jej promocję, udział w negocjacjach, kompletowanie dokumentacji i wizytę u notariusza, aż po przekazanie kluczy.  Naszym największym sukcesem jest zadowolenie naszych klientów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym.

- Pośrednictwo finansowe

Współpracujemy z 24 bankami w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych. Tylko u nas mogą Państwo bezpłatnie porównać ofertę kredytową 24 banków w jednym miejscu. Nasz doradca zbada Państwa zdolność kredytową oraz pomoże w wybraniu najlepszej oferty.

Usługa pośrednictwa finansowego jest całkowicie BEZPŁATNA, i nie musi być w żaden sposób powiązana z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Klient uzyskuje kredyt na warunkach identycznych, jak w oddziale banku, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

- Kupno nieruchomości za gotówkę.

Nabywamy nieruchomości za gotówkę. Także zadłużone, z kredytem hipotecznym, w trakcie postępowania komorniczego, a także z każdym innym, dowolnym problemem prawnym. Spłacamy zadłużenie, ponosimy wszystkie koszty związane z finalizacją transakcji. Posiadamy również własne, mniejsze mieszkania na zamianę. 

 

Posiadana licencja zawodowa nr 12975 nadana przez Ministra Infrastruktury oraz przynależność do Bielsko- Częstochowsko- Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami obliguje nas do przestrzegania Ustawy o Gospodarce nieruchomościami oraz standardów zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami.

Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 25 tys. Euro oraz dodatkowo ubezpieczenie OC do kwoty 300 tysięcy złotych, co znaczenie zwiększa Państwa bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby dołączyli Państwo do grona klientów zadowolonych z naszych usług.

 

Notatnik